Loading ..
بزرگسال
119,800,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور آنتالیا ترکیه موجود

بازدید از آنتالیا ترکیه - 7 روز آنتالیا

اقامت: سوئنو دلوکس بلک ( هتل پنج ستاره )

بازدید از شهر زیبا و دیدنی آنتالیا
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

پگاسوس
هواپیمایی پگاسوس

حرکت 1403/5/11 -
برگشت 1403/5/17 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور آنتالیا ترکیه


راهنمای فارسی زبان همراه تور
6 وعده صبحانه 6 وعده نهار 6 وعده شام

تور آنتالیا ترکیه ، 7 روز آنتالیا ، سوئنو دلوکس بلک ، سفر گروهی 7 روزه ( 7 روز و 6 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

کیسه خواب یا پتو‌مسافرتی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا

برای تور آنتالیا ترکیه چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور آنتالیا ترکیه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از شهر زیبا و دیدنی آنتالیا

دانستنی‌های تور آنتالیا ترکیه

آیا پس از اینکه تور آنتالیا ترکیه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در azkaraj.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور آنتالیا ترکیه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور آنتالیا ترکیه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور آنتالیا ترکیه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور آنتالیا ترکیه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور آنتالیا ترکیه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور آنتالیا بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای آنتالیا در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز آنتالیا ، مسافت پرواز ، درجه هتل آنتالیا ، خدماتی که هتل آنتالیا به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور آنتالیا هستند. برای اطلاع از قیمت تور آنتالیا بهترین راه این است به سایت azkaraj.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی azkaraj.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور آنتالیا به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور آنتالیا ترکیه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور آنتالیا ترکیه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای آنتالیا تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به آنتالیا با توجه به شرایط آب و هوای آنتالیا فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که آنتالیا خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به آنتالیا سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان آنتالیا را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری آنتالیا و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان آنتالیا را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان آنتالیا چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری آنتالیا را بخرید چون معمولا وقتی تورهای آنتالیا از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری آنتالیا از جمله تورهای ارازن آنتالیا هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان آنتالیا انتخاب هتل های ارزان آنتالیا و پروازهای ارزان آنتالیا است. هتل های 3 ستاره آنتالیا و هتل های 2 ستاره آنتالیا از جمله هتل های ارزان آنتالیا هستند. همچنین پروازهای چارتری آنتالیا هم در مقایسه با پروازهای دیگر آنتالیا خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان آنتالیا باید پروازهای چارتری ارزان آنتالیا را با هتل های ارزان آنتالیا رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به آنتالیا در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان آنتالیا باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای آنتالیا نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای آنتالیا و هتل های آنتالیا خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان آنتالیا را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان آنتالیا این است که تور زمینی آنتالیا را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس آنتالیا و یا بلیط قطار آنتالیا در کنار هتل های ارزان آنتالیا می‌توانید با تور ارزان به آنتالیا سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا آنتالیا وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور آنتالیا ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور آنتالیا فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور آنتالیا به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور آنتالیا هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در آنتالیا ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور آنتالیا باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور آنتالیا گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان آنتالیا سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور آنتالیا همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان آنتالیا را خریداری نمایید

آفر تور آنتالیا ترکیه چیست؟

آفرهایی که azkaraj.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان آنتالیا به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور آنتالیا در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور آنتالیا را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر آنتالیا در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور آنتالیا ترکیه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 آنتالیا نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور آنتالیا خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری آنتالیا باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که azkaraj.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور آنتالیا لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور آنتالیا ترکیه

امتیاز مسافران به تور آنتالیا ترکیه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور آنتالیا ترکیه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور آنتالیا ترکیه
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری آنتالیا

    شهر آنتالیا یکی از شهر های استان آنتالیا در غرب ترکیه می باشد و یکی از معروف ترین شهر ها از جهت جاذبه های گردشگری و تورهای گردشگری بخصوص بدلیل آب و هوا و طبیعت عالی آن می باشد.آنتالیا از شهرهای مهم و توریستی ترکیه است تا جاییی که سالانه صدها هزار توریست را بخود جذب می کند ، در واقع آنتالیا بنوعی مرکز تفریحی و گردشگری کشور ترکیه به حساب می آید و شاید به قطع بتوان گفت محبوب ترین شهر برای تور های مسافرتی خارجی برای ایرانیان و سایر مردمان برای کشور ترکیه بحساب می آید مناظر و طبیعت زیبا به همراه معماری دیدنی و تاریخی خاص این شهر از دلایل مهم جذب توریستان به آنتالیا می باشد. پربازدیدترین سواحل این شهر کونیالتی ، لارا ، کارپوزکالدیران و ساکلی هستند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ