صفحه اول تورهای ترکیه تورهای وان تور زمینی وان ترکیه

تور زمینی وان ترکیه | بازدید از وان ترکیه موجود

4 روزه وان

اقامت: هتل رویال پالاس ( هتل چهار ستاره )

بازدید از شهر زیبای وان
حرکت از البرز ، کرج جلوی درب آژانس

زمینی
اتوبوس

7 الی 1402/8/3
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور زمینی وان ترکیه


اجرای گشت‌های اعلام شده + پرداخت ورودیه‌ها (پرداخت هزینه برنامه‌های اختیاری به‌عهده همسفران است)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
3 وعده صبحانه

تور زمینی وان ترکیه ، 4 روز وان ، هتل رویال پالاس وان ، سفر گروهی 4 روزه ( 4 روز و 3 شب ) زمینی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
عینک آفتابی
حوله و لباس شنا
بالش گردنی

برای تور زمینی وان ترکیه چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور زمینی وان ترکیه چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از شهر زیبای وان
دانستنی‌های تور زمینی وان ترکیه

آیا پس از اینکه تور زمینی وان ترکیه را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در azkaraj.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور زمینی وان ترکیه واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور زمینی وان ترکیه شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور زمینی وان ترکیه را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور زمینی وان ترکیه می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور زمینی وان ترکیه چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور وان بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای وان در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز وان ، مسافت پرواز ، درجه هتل وان ، خدماتی که هتل وان به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور وان هستند. برای اطلاع از قیمت تور وان بهترین راه این است به سایت azkaraj.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی azkaraj.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور وان به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور زمینی وان ترکیه چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور زمینی وان ترکیه بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای وان تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به وان با توجه به شرایط آب و هوای وان فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که وان خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به وان سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان وان را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری وان و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان وان را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان وان چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری وان را بخرید چون معمولا وقتی تورهای وان از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری وان از جمله تورهای ارازن وان هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان وان انتخاب هتل های ارزان وان و پروازهای ارزان وان است. هتل های 3 ستاره وان و هتل های 2 ستاره وان از جمله هتل های ارزان وان هستند. همچنین پروازهای چارتری وان هم در مقایسه با پروازهای دیگر وان خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان وان باید پروازهای چارتری ارزان وان را با هتل های ارزان وان رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به وان در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان وان باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای وان نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای وان و هتل های وان خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان وان را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان وان این است که تور زمینی وان را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس وان و یا بلیط قطار وان در کنار هتل های ارزان وان می‌توانید با تور ارزان به وان سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا وان وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور زمینی وان ترکیه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور وان فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور وان به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور وان هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در وان ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور وان باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور وان گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان وان سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور وان همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان وان را خریداری نمایید

آفر تور زمینی وان ترکیه چیست؟

آفرهایی که azkaraj.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان وان به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور وان در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور وان را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر وان در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور زمینی وان ترکیه لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 وان نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور وان خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری وان باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که azkaraj.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور وان لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور زمینی وان ترکیه

امتیاز مسافران به تور زمینی وان ترکیه


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور زمینی وان ترکیه را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور زمینی وان ترکیه
نظری ثبت نشده است
 • جاذبه‌های گردشگری وان

  قلعه وان (Van Castle) که امروزه چیز زیادی از آن جز یک مخروبه باقی نمانده ، و تنها ستون های عظیم و دیوارهای سر به فلک کشیده آن باعث پاربرجا ماندن آن شده است. قدمت این قلعه به ۹۰ سال قبل از میلاد مسیح بر می گردد. چون قلعه بالای کوه است سعی کنید لباس و کفش مناسب همراهتان داشته باشید.
  کلیسای آختامار (Akdamar Church) تاریخی در جزیره آختامار ترکیه قرار گرفته است. کلیسای آختامار در فاصله ۴۱ کیلومتری جنوب غربی شهر وان قرار دارد و در سالهای ۹۱۵ تا ۹۲۱ ساخته شده است.
  خانه گربه های وان (House of Van Cats) از جمله دلایلی که شهر وان بین گردشگران مشهور است وجود گربه است. بله درست خواندید گربه ، این شهر پر از گربه های سفید با چشمان آبی است ، که باعث شده گردشگرانی که عاشق گربه هستند به این شهر سفر کنند. به همین یک خانه با نام خانه گربه های وان برای این گربه ها در نظر گرفته شده و به عنوان جاذبه گردشگری در شهر وان به شمار می رود.
  مسجد حضرت عمر (Hazreti Omer Cami) یکی از مساجد بزرگ و زیبای وان می باشد و حیاطی بسیار با صفا و سرسبز دارد.
  پارک آبی (Çağdaş Aqua Park) پارک آبی شهر وان محیط کاملا تفریحی برای گذراندن چند ساعت لذت بخش در این آماده پذیرایی از مسافران است. این پارک دارای سرسره ، جکوزی ، آبشار و استخر کودکان می باشد.
  دریاچه وان (Lake Van) دریاچه وان بزرگترین دریاچه ترکیه و دومین دریاچه بزرگ در خاورمیانه ست که در نزدیکی مرز ایران قرار گرفته است. آب این دریاچه بسیار شور است و تنها چند محدود ماهی در آن وجود دارند. به دلیل شوری بیش از حد آب حتی در زمستان که دمای هوا در این منطقه به زیر صفر می رسد ، اما آب دریاچه یخ نمی زند. اگر می‌خواهید با سرویس حمل و نقل عمومی به ساحل این جزیره بروید ، باید با اتوبوس به اسکله‌ی وان (۶ کیلومتری) بروید.هزینه 4 روز اقامت در هتل‌های وان

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل الیت ورد وان
5 ستاره
11,175,000تومان 14,527,500تومان 10,057,500تومان تماس بگیرید
هتل رسمینا وان
4 ستاره
4,500,000تومان 5,850,000تومان 4,050,000تومان تماس بگیرید
هتل دابل تری بای هیلتون وان
5 ستاره Top
8,250,000تومان 10,725,000تومان 7,425,000تومان تماس بگیرید

از کرج

از کرج ، پلی مطمئن برای استفاده با خیالی آسوده از خدماتی چون تهیه بلیط ، رزرو هتل ، اخذ ویزا ، تعیین وقت سفارت ، فروش تور ، بیمه مسافرتی ، خدمات بار هوایی ، سفرهای تفریحی و زیارتی و زنده نگه داشتن فرهنگ و سنن کشورهای توریستی می باشند.

ما را دنبال کنید

آدرس: کرج ، گوهردشت
بین داریوش و سه باندی ، بالای بانک سپه

02634100 - 02634449642 :شماره پشتیبانی

© 2023 - 1402 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

Designed by X-Commerce

صبا کمپانی: مشاور سفر شما
درخواست مشاوره از طریق واتس‌آپ
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید