صفحه اول لیست تورها تورهای هند تورهای دهلی تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان

تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان موجود

3 روزه دهلی | 2 روزه اگرا | 2 روزه جیپور
هتل کانتری این ، کلارک و مانسینج ( هتل چهار ستاره تاپ )

بازدید از جاذبه‌های دیدنی و زیبای دهلی ، آگرا و جیپور
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ماهان
هواپیمایی ماهان

18 الی 1401/8/10
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

هزینه 8 روز اقامت در هتل‌های دهلی

+ قیمت پرواز به قیمت‌های زیر اضافه می‌گردد
نام هتل درجه هتل هر نفر در اتاق ۲ تخته سینگل کودک با تخت اضافه کودک بدون تخت
هتل شرایتون دهلی
5 ستاره Top
15,785,000تومان 20,520,500تومان 14,206,500تومان تماس بگیرید
هتل حیات ریجنسی دهلی
5 ستاره Top
12,978,000تومان 16,871,400تومان 11,680,200تومان تماس بگیرید
هتل نووتل دهلی
4 ستاره Top
15,351,000تومان 19,956,300تومان 13,815,900تومان تماس بگیرید


سوالات متداول مشتریان تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان


خدمات تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان

ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان ، 3 روز دهلی - 2 روز آگرا - 2 روز جیپور ، هتل کانتری این ، کلارک و مانسینج ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری
دارو و لوازم شخصی
لوازم پیشنهادی سفر
دوربین عکاسی
عینک آفتابی
برای تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان چه مدارکی لازم داریم؟
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
در تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان چه اماکنی بازدید خواهد شد؟
بازدید از جاذبه‌های دیدنی و زیبای دهلی ، آگرا و جیپور
دانستنی‌های تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان
جاذبه‌های گردشگری تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان را معرفی کنید.

  • جاذبه‌های گردشگری دهلی
    دهلی در دشت های شمالی هند قرار دارد و از شمال ، غرب و جنوب با ایالت هاریانا و در سمت شرق با ایالت اوتار پرادش هم مرز است. دهلی بزرگ ترین بازار ادویه آسیا را دارد. بهترین زمان برای مسافرت به این شهر بین اکتبر و مارس می باشد. قلعه سرخ ، قطب منار ، مسجد جامع دهلی ، آرامگاه همایون ، عبادتگاه آکشاردام ، موزه ملی ، جانتار مانتار از جاذبه های گردشگری دهلی میباشد.


  • جاذبه‌های گردشگری اگرا
    تاج محل ، قلعهٔ لعل ، فاتح‌پور سیکری و سیکاندرا از جاذبه های گردشگری آگرا میباشند.تاج محل با شکوه ترین عمارت شبه قاره هند که اگر آن را ندیده باشید بخش مهمی از هندوستان را از دست داده اید. برای دیدن این اوج هنر معماری ایرانی-هندی باید زحمت رفتن تا شهر آگرا را متحمل شوید. شهری که روزگاری پایتخت شاه جهان ، عاشق ترین پادشاه شرق بوده و امروز یکی از مهمترین مراکز گردشگری هند به شمار می رود. این بنای مهم با معماری ایرانی در خور توجه خود به عنوان مهمترین بنای تاریخی هند و یکی از عجایب هفتگانه جدیدشهرت جهانی دارد. تاج‌محل که بنای یادبود ملکهٔ ایرانی‌تبار ممتاز محل است ، سال ۱۶۴۸ میلادی ساخته شد و خود شاه‌جهان هم در طرح‌ریزی ساختمان آن نقش مستقیم داشت و در نهایت هم همان جا خاک شد.


  • جاذبه‌های گردشگری جیپور
    جیپور معروف به شهر صورتی از شهرهای تاریخی هند و مرکز ایالت راجنتان است که شمال غربی هند قرار دارد. جیپور یکی از مقاصد با شکوه توریستی در سطح جهان به شمار می رود که هر ساله چندین بازدید بین المللی دریافت می کند ، جیپور شهری واقع در بیابان راجتان است که به عنوان پایتخت ایالت راجستان هند به شمار می رود. این شهر با توجه به مقالات مجله گردشگری جاده های سبز ، برای طراحی های معماری صورتی رنگ و واحد آن پر طرفدار است و بهترین مقصد توریستی در هند است که در آن فرهنگ هند با تمام سبک های با شکوه هندی طراحی شده است. از پارک ملی ساریسکا و رانتامبور برای مشاوره برخی از نادر ترین حیوانات وحشی مثل ببر هندی ، یوز پلنگ ، آنتلوپ چهار پایی شبیه به گوزن با چهار شاخ و بسیاری از گربه های جنگلی ، دیدن فرمائید. در پیاده روی های طبیعی در امتداد جنگل ها برای مشاهده اکوسیستم زیبای گونه های گیاهی ، حیوانی و پرندگان این منطقه شرکت داشته باشید.

آیا پس از اینکه تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در azkaraj.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور دهلی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای دهلی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز دهلی ، مسافت پرواز ، درجه هتل دهلی ، خدماتی که هتل دهلی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور دهلی هستند. برای اطلاع از قیمت تور دهلی بهترین راه این است به سایت azkaraj.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی azkaraj.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور دهلی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای دهلی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به دهلی با توجه به شرایط آب و هوای دهلی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که دهلی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به دهلی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان دهلی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری دهلی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان دهلی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان دهلی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری دهلی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای دهلی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری دهلی از جمله تورهای ارازن دهلی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان دهلی انتخاب هتل های ارزان دهلی و پروازهای ارزان دهلی است. هتل های 3 ستاره دهلی و هتل های 2 ستاره دهلی از جمله هتل های ارزان دهلی هستند. همچنین پروازهای چارتری دهلی هم در مقایسه با پروازهای دیگر دهلی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان دهلی باید پروازهای چارتری ارزان دهلی را با هتل های ارزان دهلی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به دهلی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان دهلی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای دهلی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای دهلی و هتل های دهلی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان دهلی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان دهلی این است که تور زمینی دهلی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس دهلی و یا بلیط قطار دهلی در کنار هتل های ارزان دهلی می‌توانید با تور ارزان به دهلی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا دهلی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور دهلی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور دهلی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور دهلی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در دهلی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور دهلی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور دهلی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان دهلی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور دهلی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان دهلی را خریداری نمایید

آفر تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان چیست؟

آفرهایی که azkaraj.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان دهلی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور دهلی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور دهلی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر دهلی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 دهلی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور دهلی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری دهلی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که azkaraj.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور دهلی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان

/Images/stars/userstar/5.pngامتیاز مسافران به تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان داده‌اند


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور دهلی ، آگرا و جیپور هندوستان

1401/2/25 ( 5 امتیاز )
سلام وقتتان بخیر برای ویزای هند چه مدارکی لازم است؟
پاسخ: فرم تکمیل شده ویزای هند،اصل پاسپورت متقاضی با حداقل ۷ ماه اعتبار،۲ قطعه عکس رنگی 3x4،کپی برابر اصل تمامی صفحات شناسنامه و کارت ملی،بلیط رفت و برگشت هواپیما،واچر هتل و بیمه مسافرتی
ساناز ستاری: مشاور سفر شما
نام و نام خانوادگی  
شماره واتساپ خود را وارد کنید