Loading ..
بزرگسال
135,990,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور مالدیو موجود

بازدید از نقاط ناشناخته مالدیو - 6 روز مالدیو

اقامت: هتل پارادایس ایسلند ( هتل پنج ستاره )

بازدید از جزایر زیبای مالدیو
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

قطر ایرویز
هواپیمایی قطر ایرویز

حرکت 1403/3/28 -
برگشت 1403/4/3 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور مالدیو


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
5 وعده صبحانه 5 وعده نهار 5 وعده شام

تور مالدیو ، 6 روز مالدیو ، هتل پارادایس ایسلند ، سفر گروهی 6 روزه ( 6 روز و 5 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
ویزای در فرودگاه مقصد صادر خواهد شد و نیازی به اخذ ویزا از قبل وجود ندارد.
پرداخت هزینه ویزای که در فرودگاه صادر شود بر عهده همسفران است.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
دوربین دوچشمی
زیرانداز انفرادی
یک دست لباس اضافه

برای تور مالدیو چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر

در تور مالدیو چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از جزایر زیبای مالدیو

دانستنی‌های تور مالدیو

آیا پس از اینکه تور مالدیو را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در azkaraj.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور مالدیو واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور مالدیو شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور مالدیو را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور مالدیو می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور مالدیو چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور مالدیو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای مالدیو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز مالدیو ، مسافت پرواز ، درجه هتل مالدیو ، خدماتی که هتل مالدیو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور مالدیو هستند. برای اطلاع از قیمت تور مالدیو بهترین راه این است به سایت azkaraj.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی azkaraj.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور مالدیو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور مالدیو چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور مالدیو بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای مالدیو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به مالدیو با توجه به شرایط آب و هوای مالدیو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که مالدیو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به مالدیو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان مالدیو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری مالدیو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان مالدیو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان مالدیو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری مالدیو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای مالدیو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری مالدیو از جمله تورهای ارازن مالدیو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان مالدیو انتخاب هتل های ارزان مالدیو و پروازهای ارزان مالدیو است. هتل های 3 ستاره مالدیو و هتل های 2 ستاره مالدیو از جمله هتل های ارزان مالدیو هستند. همچنین پروازهای چارتری مالدیو هم در مقایسه با پروازهای دیگر مالدیو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان مالدیو باید پروازهای چارتری ارزان مالدیو را با هتل های ارزان مالدیو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به مالدیو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان مالدیو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای مالدیو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای مالدیو و هتل های مالدیو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان مالدیو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان مالدیو این است که تور زمینی مالدیو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس مالدیو و یا بلیط قطار مالدیو در کنار هتل های ارزان مالدیو می‌توانید با تور ارزان به مالدیو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا مالدیو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور مالدیو چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور مالدیو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور مالدیو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور مالدیو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در مالدیو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور مالدیو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور مالدیو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان مالدیو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور مالدیو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان مالدیو را خریداری نمایید

آفر تور مالدیو چیست؟

آفرهایی که azkaraj.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان مالدیو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور مالدیو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور مالدیو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر مالدیو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور مالدیو لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 مالدیو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور مالدیو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری مالدیو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که azkaraj.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور مالدیو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور مالدیو

/Images/stars/userstar/5.pngامتیاز مسافران به تور مالدیو داده‌اند


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور مالدیو را ثبت کنید



نظرات مسافران به خدمات تور مالدیو

1401/2/24 ( 5 امتیاز )
سلام من برای تیر سفر مالدیو رو میخواستم دارید؟
پاسخ: سلام روز بخیر بله داریم لطفا با شماره 02634425148 در ارتباط باشید

 • جاذبه‌های گردشگری مالدیو

  مالدیو (به انگلیسی: Maldives) کشوری است جزیره‌ای در اقیانوس هند واقع در در جنوب غربی هند. پایتخت آن ماله است. جمعیت این کشور حدود ۴۲۷٬۰۰۰ نفر و واحد پول آن روفیه مالدیو است.
  زبان رسمی این کشور دیوهی نام دارد که زبانی هندواروپایی است و همانندی‌هایی با زبان سینهالی قدیم دارد. مردم آن از قوم مالدیوی هستند که تبارشان به مردم سری‌لانکا و هند (آمیخته آریایی و دراویدی) می‌رسد و رگه‌هایی از اعراب نیز در میان آن‌ها وجود دارد. هم زبان و هم مردم آن با نام دیوِهی نامیده می‌شوند که واژه دیبـَجات و دیباجات که در فارسی و عربی در قدیم برای مالدیو به کار می‌رفت نیز شکلی از همین واژه دیوهی است.
  مالدیو هم از نظر جمعیت و هم مساحت کوچک‌ترین کشور قاره آسیا است. زمین‌های این کشور به‌طور میانگین ۱٫۵ متر از سطح دریا ارتفاع دارند و بنابراین کم‌ارتفاع‌ترین کشور جهان به‌شمار می‌آید. بلندترین نقطه این کشور تنها ۲٫۴ متر ارتفاع دارد. ماله ، پایتخت مالدیو ۱۰۴ هزار نفر جمعیت دارد و به‌طور سنتی محل اقامت شاه و تاج‌گذاری‌ها بود.
  جزایر مالدیو از مکان‌های جذاب برای غواصان است و ایستگاه‌های غواصی زیادی در این جزایر وجود دارد.
  صنعت گردشگری مهمترین منبع درآمد مالدیو است و برخی از جزایر مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند. در این جزایر هتل‌هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر کارمندان آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. گردشگران مستقیماًّ از فرودگاه بین‌المللی ماله به این جزایر می‌آیند. مردم عادی مالدیو ارتباط چندانی با گردشگران خارجی ندارند.
  مقامات پولی مالدیو تخمین زده‌اند که ۷۰ درصد اقتصاد و ۹۰ درصد ارز خارجی کشور را به‌طور غیر مستقیم گردشگران خارجی تأمین می‌کنند. سال ۲۰۱۳ میلادی یک میلیون و دویست هزار جهانگرد از مالدیو که جمعیتش تنها ۳۳۰ هزار نفر است ، دیدن کردند.
  اگر چه محل‌های گران‌قیمت گردشگری مالدیو در مالکیت شرکت‌های بین الملی از جمله آمریکایی و فرانسوی است یا توسط آن‌ها اداره می‌شود ، این کشور چین است که تعداد گردشگرانش در مالدیو روز به روز افزایش می‌یابد. در سال ۲۰۱۳ در مقایسه با سال ۲۰۱۲ شمار گردشگران چینی در مالدیو ۴۴ درصد افزایش داشت.





© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ