Loading ..
صفحه اول تورهای سوئیس تورهای ژنو تور ایتالیا و سوئیس
بزرگسال
49,900,000 تومان + €3590
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور ایتالیا و سوئیس موجود

تعطیلات تابستان 1403 با تور اروپا - 2 روز ژنو | 3 روز زوریخ | 2 روز لوگانو | 1 روز میلان | 2 روز ونیز | 1 روز فلورانس | 3 روز رم

اقامت: هتل های چهار ستاره ( با صبحانه )

بازدید از کشور زیبای سوئیس و رم ایتالیا مهد تمدن اروپا
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ترکیش ایرلاین
هواپیمایی ترکیش ایرلاین

حرکت 1403/6/1 -
برگشت 1403/6/15 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور ایتالیا و سوئیس


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
14 وعده صبحانه

تور ایتالیا و سوئیس ، 2 روز ژنو - 3 روز زوریخ - 2 روز لوگانو - 1 روز میلان - 2 روز ونیز - 1 روز فلورانس و 3 روز رم ، هتل چهار ستاره ، سفر گروهی 15 روزه ( 15 روز و 14 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا

برای تور ایتالیا و سوئیس چه مدارکی لازم داریم؟

کارت ملی
اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه
داشتن کارت واکسن دو دوز
عکس 4.5*3.5 زمینه سفید با 80% صورت (2 قطعه)
اصل گذرنامه های قدیمی
اصل شناسنامه همراه با ترجمه
گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی و یا ترجمه آن
ترجمه روزنامه رسمی، آگهی تغییرات شرکت و اساسنامه شرکت
ترجمه فیش حقوقی سه ماه اخیر و حکم کارگزینی
اصل سوابق بیمه تأمین اجتماعی شش ماه اخیر همراه با ترجمه آن
اصل جواز کسب/ پروانه کسب/ پروانه مطب/ کارت نظام پزشکی/ دفترچه وکالت یا ترجمه آنها
گواهی اشتغال به تحصیل به زبان انگلیسی و ترجمه آن
گواهی تمکن مالی از بانک مربوطه و گردش حساب 3 تا 6 ماهه به زبان انگلیسی
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر با کد رهگیری + سند املاک مربوطه‌
سابقه سفر به کشورهای حوزه شینگن

در تور ایتالیا و سوئیس چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از کشور زیبای سوئیس و رم ایتالیا مهد تمدن اروپا

دانستنی‌های تور ایتالیا و سوئیس

آیا پس از اینکه تور ایتالیا و سوئیس را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در azkaraj.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ایتالیا و سوئیس واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ایتالیا و سوئیس شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ایتالیا و سوئیس را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ایتالیا و سوئیس می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ایتالیا و سوئیس چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ژنو بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ژنو در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ژنو ، مسافت پرواز ، درجه هتل ژنو ، خدماتی که هتل ژنو به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ژنو هستند. برای اطلاع از قیمت تور ژنو بهترین راه این است به سایت azkaraj.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی azkaraj.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ژنو به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ایتالیا و سوئیس چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ایتالیا و سوئیس بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ژنو تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ژنو با توجه به شرایط آب و هوای ژنو فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ژنو خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ژنو سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ژنو را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ژنو و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ژنو را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ژنو چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ژنو را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ژنو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ژنو از جمله تورهای ارازن ژنو هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ژنو انتخاب هتل های ارزان ژنو و پروازهای ارزان ژنو است. هتل های 3 ستاره ژنو و هتل های 2 ستاره ژنو از جمله هتل های ارزان ژنو هستند. همچنین پروازهای چارتری ژنو هم در مقایسه با پروازهای دیگر ژنو خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ژنو باید پروازهای چارتری ارزان ژنو را با هتل های ارزان ژنو رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ژنو در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ژنو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ژنو نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ژنو و هتل های ژنو خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ژنو را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ژنو این است که تور زمینی ژنو را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ژنو و یا بلیط قطار ژنو در کنار هتل های ارزان ژنو می‌توانید با تور ارزان به ژنو سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ژنو وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ایتالیا و سوئیس چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ژنو فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ژنو به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ژنو هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ژنو ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ژنو باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ژنو گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ژنو سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ژنو همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ژنو را خریداری نمایید

آفر تور ایتالیا و سوئیس چیست؟

آفرهایی که azkaraj.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ژنو به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ژنو در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ژنو را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ژنو در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ایتالیا و سوئیس لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ژنو نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ژنو خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ژنو باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که azkaraj.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ژنو لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ایتالیا و سوئیس

امتیاز مسافران به تور ایتالیا و سوئیس


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ایتالیا و سوئیس را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ایتالیا و سوئیس
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری ژنو

  ژنو (به فرانسوی: Genève) ، (به انگلیسی: Geneva) دومین شهر پرجمعیت کشور سوئیس (پس از زوریخ) و پرجمعیت‌ترین شهر روماندی (بخش فرانسوی زبان سوئیس) و مرکز استان ژنو است. این شهر در ساحل دریاچه ژنو قرار دارد. در این شهر سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی و اروپایی زیادی قرار دارد از این رو یک شهر بین‌المللی محسوب می‌شود و میزبان بیشترین تعداد نهادهای بین‌المللی در جهان می‌باشد. از مهم‌ترین سازمانهای بین‌المللی در این شهر مقر اروپایی سازمان ملل متحد می‌باشد. همچنین دومین قطب اقتصادی کشور سوئیس و نهمین مرکز اقتصاد رقابتی جهان و سومین در اروپا بعد از لندن و زوریخ است.
  این شهر در سالهای اخیر ، یکی از بهترین شهرهای جهان بر پایه کیفیت زندگی به شمار می‌رود.


 • جاذبه‌های گردشگری زوریخ

  زوریخ ، بهترین شهر دنیا برای زندگی و بهشتی در دل اروپا و بدون شک از زیباترین شهرهای سوئیس است. زوریخ همچنین به‌عنوان قطب اقتصادی و پایتخت فرهنگی سوئیس شناخته می‌شود.
  زوریخ ، شهر مهم و زیبای سوئیس امروز به قطب اقتصادی این کشور تبدیل شده است و بانک‌های مشهوری دارد. زوریخ توانسته عنوان مرغوب‌ترین شهر دنیا را از نظر ارزش زندگی به دست بیاورد. این شهر بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در سوئیس و مرکز کانتون زوریخ است که در شمال مرکزی سوئیس در دامنه کوه‌های آلپ قرار دارد. زوریخ در سال ۱۳۹۴ به‌عنوان گران‌ترین شهر دنیا شناخته شد.


 • جاذبه‌های گردشگری لوگانو

  لوگانو بزرگ‌ترین و مهم‌ترین شهر منطقه تیچینو به حساب می‌آید. زیبایی‌های بی‌نظیر طبیعی ، این شهر را به یکی از محبوب‌ترین اقامتگاه‌های سوئیس در تعطیلات تبدیل کرده است. معماری ، پوشش گیاهی و سبک زندگی اینجا ، حال و هوای ایتالیایی منطقه را بازتاب می‌دهد. قسمت قدیمی شهر لوگانو از میان سه میدانی که تالار شهر آن را محصور کرده‌اند ، قد برافراشته است. یک تراس وسیع درست در روبروی کلیسای سن لورنزو ، کلیسای جامع لوگانو گسترده شده است. این کلیسا که در اصل به سبک رومانسک ساخته شد ، در قرون ۱۳ و ۱۴ بزرگ‌تر شده و در قرن ۱۷ و ۱۸ تحت دگرگونی‌های زیادی قرار گرفت. نقاشی‌های دیواری زیبا هنوز هم در فضای داخلی باروکی بنا باقی مانده‌اند. برای دسترسی به دریاچه می‌توانید از خیابان‌های پر پیچ این نقطه شهر پایین رفته و یا پلکان‌هایی که دو خیابان موازی را متصل می‌کنند دنبال کنید. پارک‌های فراخ سبز ، با درختان سایه‌دار و باغ‌های گل ، دریاچه را از انتهای شمالی لوگانو محصور می‌کنند. مرکز کنوانسیون کاخ کنگره (Palazzo dei Congressi) و ویلای چانی (Ciani) (متعلق به سال ۱۸۴۳) که محل نگهداری مجموعه‌های هنری و تاریخی است ، در میان درختان ارزشمند و گیاهان نیمه گرمسیری پارک شهری قرار دارند. گردشگاه طویل دریاچه ، ساحل را در تمام طول لوگانو تا جنوبی‌ترین محل توقف قایق‌ها در پارادیزو (Paradiso) دنبال می‌کند. روبروی آن ساختمان‌های قدیمی برجسته ، شامل پالاتزو ریوا (Palazzo Riva) قرار دارند. از هر نقطه این گردشگاه می‌توانید نمایی کارت پستالی از دریاچه را ببینید که با کوه‌ها قاب شده است. گاندریا هم محله‌ای از شهر لوگانو و هم دهکده‌ای در ساحل شمالی دریاچه لوگانو محسوب می‌شود. مرکز دهکده گاندریا که به صورت تاریخی محافظت شده است و با ماشین هم قابل دسترسی نیست ، گردشگرانی از سراسر جهان را به سمت خود جذب می‌کند. بسیاری از این بازدیدکنندگان با قایق ، خود را به این نقطه می‌رسانند. البته پیاده‌روی از لوگانو به اینجا از مسیری تعبیه شده برای این منظور هم امکان پذیر است. این مسیر که به جاده زیتون (Sentiero dell'Olivo) شهرت دارد از میان درختان زیتون با نمایی از دریاچه لوگانو عبور می‌کند.


 • جاذبه‌های گردشگری میلان

  میلان شهری تاریخی در ایتالیا ، از نظر جاذبه‌های گردشگری تاریخی و فرهنگی ، بسیار غنی و جالب توجه است. این شهر تاریخ پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است و طی سالیان متمادی تحت سلطه‌ی پادشاهان مختلف بوده و هر دوره‌ای از تاریخ ، تاثیری بر جاذبه‌ها و معماری شهر داشته است.
  این شهر جاذبه‌های فرهنگی بی‌شماری دارد. مجموعه‌هایی از آثار مدرن و قدیمی‌هنری و فرهنگی در گالری‌ها و موزه‌های کوچک و بزرگ این شهر نگهداری می‌شود. در کنار جاذبه‌های تاریخی و بناهای قدیمی ، میلان شهری مدرن است که جاذبه‌های شهری امروز را نیز در خود جای داده است. بهترین آثار هنر و معماری مدرن را در کنار آثار به‌جامانده از دوران قرون وسطی در این شهر نظاره‌گر خواهید بود.
  میلان ، پنجمین شهر بزرگ اتحادیه‌ی اروپا است و در سراسر دنیا به عنوان پایتخت طراحی و مد شناخته می‌شود. غیر از فوتبال ، اپرا و مد ، از مهم‌ترین شاخصه‌های میلان می‌توان به آثار بی‌نظیر معماری اشاره کرد که توجه هر گردشگری را جلب می‌کند.


 • جاذبه‌های گردشگری ونیز

  وِنیز (به ایتالیایی: Venezia) جزیره‌ای در شمال ایتالیا که در خلیجی از تالاب ونتزیا در نزدیکی دریای آدریاتیک قرار گرفته‌است و به صورت جزیره‌های کوچک است که جزیره‌ها به وسیلهٔ کانال‌هایی از هم جدا شده‌اند و تردد در شهر به وسیله قایق صورت می‌گیرد. شهر ونیز یکی از شهرهای گردشگرپذیر جهان است و سالانه میلیون‌ها گردشگر به این شهر می‌روند. از دیدنی‌های این شهر می‌توان به میدان سن مارکو محل دفن مرقس یکی از حواریون عیسی مسیح که به سن مارکو مشهور است ، اشاره کرد.
  شهر ونیز به خاطر شکل عجیب و همچنین تعدد آثار تاریخی و هنری و معماری در لیست میراث جهانی یونسکو نیز قرار گرفته که همین امر موجب شده سالانه میلیون‌ها نفر (بیست میلیون به‌طور تخمینی) از سر تا سر جهان برای دیدن این شهر زیبا به ایتالیا سفر کنند. نام ونزیا در ایام قدیم به تمام منطقه ونتو و فریولی اطلاق می‌شد.


 • جاذبه‌های گردشگری فلورانس

  فلورانس (به ایتالیایی: Firenze) ، یکی از شهرهای تاریخی در ایتالیا و هم اکنون پایتخت ناحیه توسکانی ایتالیا است. فلورانس در حدود ۳۸۲ هزار نفر جمعیت دارد و پرجمعیت‌ترین شهر توسکانی به‌شمار می‌آید. شهر فلورانس با حومه ، بیش از یک میلیون و ۵۲۰ هزار نفر جمعیت دارد. فلورانس از کانون‌های مالی و بازرگانی اروپای سده‌های میانه و از ثروتمندترین شهرهای دوران خود بود. فلورانس را خاستگاه رنسانس ایتالیایی به‌شمار آورده و به آن لقب «آتن سده‌های میانه» داده‌اند.


 • جاذبه‌های گردشگری رم

  رُم پایتخت کشور ایتالیا ، بزرگترین و پرجمعیت‌ترین شهر این کشور با ۲۶۴۹۷۲۴ سکنه و همچنین مرکز ناحیهٔ لاتزیو می‌باشد. هم چنین رم با مساحت ۱۳۶۲۸۷ کیلومتر مربع ، وسیع‌ترین شهر ایتالیا به حساب می‌آید.
  از آثار گردشگری رم می‌توان : کولوسئوم ، قلعه سن آنجلو و موزه اسپادا را نام برد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ