Loading ..
صفحه اول تورهای هند تورهای بمبئی تور ترکیبی بمبئی و گوا

ظرفیت این تور تکمیل می‌باشد

تور ترکیبی بمبئی و گوا تکمیل ظرفیت

بازدید از کشور هندوستان - 2 روز بمبئی | 5 روز گوا

اقامت: هتل ارکید بمبئی و هتل کنیلوورت ریزورت اند اسپا ( هتل پنج ستاره )

بازدید از هندوستان کشور عجایب
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

ایران ایر
هواپیمایی ایران ایر


خدمات تور ترکیبی بمبئی و گوا


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
7 وعده صبحانه

تور ترکیبی بمبئی و گوا ، 2 روز بمبئی - 5 روز گوا ، هتل ارکید بمبئی و هتل کنیلوورت ریزورت اند اسپا ، سفر گروهی 8 روزه ( 8 روز و 7 شب ) هوایی

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
قمقمه آب
عینک آفتابی
کلاه نقاب‌دار
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی

برای تور ترکیبی بمبئی و گوا چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
شناسنامه

در تور ترکیبی بمبئی و گوا چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از هندوستان کشور عجایب

دانستنی‌های تور ترکیبی بمبئی و گوا

آیا پس از اینکه تور ترکیبی بمبئی و گوا را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در azkaraj.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور ترکیبی بمبئی و گوا واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور ترکیبی بمبئی و گوا شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور ترکیبی بمبئی و گوا را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور ترکیبی بمبئی و گوا می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور ترکیبی بمبئی و گوا چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور بمبئی بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای بمبئی در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز بمبئی ، مسافت پرواز ، درجه هتل بمبئی ، خدماتی که هتل بمبئی به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور بمبئی هستند. برای اطلاع از قیمت تور بمبئی بهترین راه این است به سایت azkaraj.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی azkaraj.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور بمبئی به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور ترکیبی بمبئی و گوا چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور ترکیبی بمبئی و گوا بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای بمبئی تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به بمبئی با توجه به شرایط آب و هوای بمبئی فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که بمبئی خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به بمبئی سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان بمبئی را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری بمبئی و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان بمبئی را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان بمبئی چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری بمبئی را بخرید چون معمولا وقتی تورهای بمبئی از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری بمبئی از جمله تورهای ارازن بمبئی هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان بمبئی انتخاب هتل های ارزان بمبئی و پروازهای ارزان بمبئی است. هتل های 3 ستاره بمبئی و هتل های 2 ستاره بمبئی از جمله هتل های ارزان بمبئی هستند. همچنین پروازهای چارتری بمبئی هم در مقایسه با پروازهای دیگر بمبئی خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان بمبئی باید پروازهای چارتری ارزان بمبئی را با هتل های ارزان بمبئی رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به بمبئی در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان بمبئی باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای بمبئی نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای بمبئی و هتل های بمبئی خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان بمبئی را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان بمبئی این است که تور زمینی بمبئی را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس بمبئی و یا بلیط قطار بمبئی در کنار هتل های ارزان بمبئی می‌توانید با تور ارزان به بمبئی سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا بمبئی وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور ترکیبی بمبئی و گوا چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور بمبئی فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور بمبئی به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور بمبئی هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در بمبئی ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور بمبئی باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور بمبئی گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان بمبئی سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور بمبئی همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان بمبئی را خریداری نمایید

آفر تور ترکیبی بمبئی و گوا چیست؟

آفرهایی که azkaraj.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان بمبئی به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور بمبئی در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور بمبئی را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر بمبئی در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور ترکیبی بمبئی و گوا لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 بمبئی نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور بمبئی خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری بمبئی باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که azkaraj.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور بمبئی لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور ترکیبی بمبئی و گوا

امتیاز مسافران به تور ترکیبی بمبئی و گوا


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور ترکیبی بمبئی و گوا را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور ترکیبی بمبئی و گوا
نظری ثبت نشده است


 • جاذبه‌های گردشگری بمبئی

  مومبای با نام سابق بمبئی (مراتی:मुंबई) پایتخت ایالت ماهاراشترا از مهم‌ترین شهرهای کشور هند است.
  بمبئی در زبان هندی به معنای ساحل خوب است. این نام را استعمارگران پرتغالی بر این شهر نهادند. در سال ۱۹۹۶ نام این شهر به «مومبای» تغییر یافت که نام یکی از خدایان زن هندی است. اما در خارج از هند ، این بندر بزرگ همچنان به بمبئی معروف است.
  طی یک سده حکومت بریتانیا بر این شهر ساختمان‌های زیبا و مجلل و بناهای تاریخی متعددی از ایشان در این شهر بزرگ برجای مانده‌است.
  از جمله اماکن دیدنی بمبئی دروازه هند ، موزه پرنس ویلز ، ایستگاه ملکه ویکتوریا ، دادگاه عالی مومبای ، موزه ویکتوریا ، هتل تاج محل ، مجموعه هنری جهانگیر ، غار فیل‌ها ، بازار بورس مومبای و بازار کرافت مارکت می‌باشد.


 • جاذبه‌های گردشگری گوا

  گوا (Goa) نام شهری بندری و ایالتی در حاشیه جنوب غربی هندوستان است. گوا شامل بندر گوا و شهر گوای کهنه یا شهر قدیمی گوا در فاصله حدوداً ۴۰ کیلومتری آن می‌باشد.
  طبیعت گوا با تپه‌های بسیار سبز در کنار رودهای فراخ با کشتزارهای برنج ، نخل‌های فراوان و سایر درختان گرمسیری جلوه بسیار زیبایی دارد. وسیع‌ترین سواحل و مراکز تفریحی ساحلی هند در گوا قرار دارد و این شهر سالانه از صدها هزار گردشگر داخلی و خارجی پذیرایی می‌کند. سواحل گوا پهناور بوده و آفتابی درخشان و زیبا دارد. ۴۵۱ سال حکومت پرتغال بر این منطقه ، باعث شده که تمام شهرها و حتی روستاهای گوا فرهنگی خاص داشته باشند.
  بندر گوا منطقه بسیار زیبایی است که سواحل شنی وسیع ، زیبا ، آرام و لذت بخشی دارد.
  طبیعت سرسبز ، نخل‌ها ، زیباترین سواحل و مراکز تفریحی ساحلی و امکانات مطلوب گردشگری با هزینه نسبتاً کم از مهمترین عوامل جذب گردشکران به این منطقه است.
  افزون بر محیط طبیعی کلیسای بوم ژیزوس همراه با مومیایی زاویر مقدس در منطقه گوای کهنه شهرت و جذابیت ویژه‌ای دارد. کار ساخت این کلیسا از سال ۱۵۹۴ میلادی آغاز شده و در سال ۱۶۰۵ به پایان رسیده‌است. کل مخارج احداث کلیسا را یک مرد پرتغالی اهدا کرده‌است.
  گوا به خاطر ساحل‌های وسیع آفتابی در جهان شهرت دارد.
  تندیس گاندی در گوا ، کلیسای سنت فرانسیس ، کلیسای جامع گوا ، سنت آگوستین بازار مارگو ، کلیسای مارگو ، کلیسای سنت آندرو ، معبد ماهاسیا ، کلیسای پتناجیم ، بازار ماپوسا و بازار آنجونا از مراکز دیدنی منطقه گوا به‌شمار می‌روند.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ