Loading ..
بزرگسال
61,790,000 تومان
سینگل
-
کودک با تخت
-
کودک بدون تخت
-

تور قبرس شمالی موجود

بازدید قبرس شمالی - 5 روز ارجان

اقامت: هتل گرند پاشا اند اسپا ( هتل پنج ستاره )

بازدید از زیبایی‌های طبیعی قبرس شمالی
حرکت از تهران ، تهران فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

پگاسوس
هواپیمایی پگاسوس

حرکت 1403/4/24 -
برگشت 1403/4/28 -
این تور در تاریخ مورد نظر شما قابل اجرا می باشد.

خدمات تور قبرس شمالی


ترانسفر فرودگاهی (استقبال و بدرقه)
بیمه مسافرتی
ویزای توریستی
راهنمای فارسی زبان همراه تور
4 وعده صبحانه 4 وعده شام

شرایط و مقررات مهم

برنامه های اعلام شده با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
لطفا با دقت کامل برنامه سفر ، خدمات تور و اطلاعات تکمیلی را مطالعه نموده و در مورد هرگونه ابهام از دفتر مشاوران سفر اطلاعات لازم را دریافت نمائید.
جهت راحتی خود و همسفران با کوله یا چمدان مسافرتی حداکثر ۲۰ کیلوگرمی مسافرت نمائید.
با نزدیک شدن به تاریخ حرکت ، امکان افزایش قیمت بلیط توسط شرکت هواپیمایی وجود دارد ، لذا پیشنهاد می کنیم در صورت قطعی بودن سفر خود ، هرچه سریع تر نسبت به تهیه بلیط اقدام نمایید ، تهیه بلیط را می توانید به همکاران مشاوران سفر بسپارید و یا شخصاً نسبت به تهیه بلیط اقدام فرمایید.
هتل های این تور طبق جدول فوق رزرو شده اند ، اما در صورت هرگونه تغییر ناخواسته در هتل ها ، هتل دیگری با کلاس برابر یا بالاتر نسبت به هتل قبلی رزرو خواهد شد.
پرداخت عوارض خروج از کشور به عهده همسفران است.
تخت سوم در هتل های رزرو شده از نوع سفری یا کاناپه تاشو بوده که موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
صرفا گشتهای اعلام شده بر عهده مشاوران سفر می باشد و بازدید از مابقی جاذبه های پیشنهادی سفر با مسافران است.
در صورت انصراف از شرکت نمودن در سفر ، جریمه کنسلی طبق شرایط مندرج در قرارداد مکتوب بین همسفران و مشاوران سفر دریافت خواهد شد.
مسئولیت کنترل اعتبار گذرنامه (حداقل ۶ ماه از تاریخ ورود به کشور مقصد) و مسائل مربوط به ممنوع الخروج بودن به عهده همسفران محترم است.
هزینه بار اضافی در پروازهای بین المللی و پروازهای داخلی کشورها بر عهده مسافر می باشد ، لطفا در هنگام ثبت نام ، مقدار بار مجاز خود را سوال نمایید.
این تور بصورت اختصاصی در تاریخ مورد نظر همسفران ، بصورت گروهی یا انفرادی قابل اجرا می باشد.
برای راحتی همسفران ، معادل ریالی مبالغ ارزی جدول فوق ( به نرخ روز ) از همسفران عزیز دریافت خواهد شد.
لطفا قبل از ثبت نام منشور و قوانین تورهای طبیعت گردی مشاوران سفر را مطالعه فرمایید.

لوازم ضروری

دارو و لوازم شخصی

لوازم پیشنهادی سفر

دوربین عکاسی
کرم ضدآفتاب
صندل طبیعت‌گردی
عینک آفتابی
حوله و لباس شنا
زیرانداز انفرادی

برای تور قبرس شمالی چه مدارکی لازم داریم؟

اصل گذرنامه با شش ماه اعتبار از تاریخ پایان سفر
داشتن کارت واکسن دو دوز

در تور قبرس شمالی چه اماکنی بازدید خواهد شد؟

بازدید از زیبایی‌های طبیعی قبرس شمالی

دانستنی‌های تور قبرس شمالی

آیا پس از اینکه تور قبرس شمالی را رزرو کردیم ، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند ، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید ، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید ، احتمال افزایش جریمه بیشتر است).
اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در azkaraj.ir در حال رزرو آنلاین هتل هستید ، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های تور قبرس شمالی واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست ، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید ، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

دلیل تفاوت نرخ تور قبرس شمالی شما با دیگر شرکتها در چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما در ایام غیر پیک مسافرهای تور قبرس شمالی را تامین می‌کنیم ، مسافرهای گروهی برای تور قبرس شمالی می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کرج دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.

قیمت تور قبرس شمالی چقدر تمام می‌شود؟

قیمت تور ارجان بستگی به عوامل متعددی دارد و به همین دلیل نمی‌توان به طور کلی قیمت مشخصی را برای تورهای ارجان در نظر گرفت. به طور مثال نوع پرواز ارجان ، مسافت پرواز ، درجه هتل ارجان ، خدماتی که هتل ارجان به مسافران ارائه می‌دهد و تاریخ سفر همگی از عوامل تعیین کننده قیمت تور ارجان هستند. برای اطلاع از قیمت تور ارجان بهترین راه این است به سایت azkaraj.ir مراجعه کنید و در قیمت تورهای خارجی azkaraj.ir مبدا و مقصد سفر و تاریخ را وارد کنید و قیمت تور ارجان به هر شهری که می‌خواهید را جستجو کنید.

بهترین زمان برای خریدن تور قبرس شمالی چه موقع است؟

بهترین زمان برای خریدن تور قبرس شمالی بستگی به شرایط مسافر و مقصدی که می‌خواهد به آن سفر کند دارد. معمولا هوای ارجان تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها سرد است؛ به همین دلیل بهترین زمان برای سفر به ارجان با توجه به شرایط آب و هوای ارجان فصل بهار ، ماه آخر تابستان و ماه اول پاییز است. اما اگر دوست دارید در زمانی که ارجان خلوت تر است سفر کنید بهترین زمان سفر فصل هایی است که مسافران زیادی به ارجان سفر نمی‌کنند؛ مثلا در فصل پاییز و زمستان اگر مشکلی با سرما ندارید می‌توانید تورهای ارزان ارجان را بخرید و برای بازدید از جاذبه های گردشگری ارجان و یا عکاسی با ازدحام جمعیت گردشگران مواجه نمی‌شوید

تور ارزان ارجان را چگونه بخریم؟

برای خرید تور ارزان ارجان چند انتخاب پیش رو دارید: اول اینکه می‌توانید تورهای لحظه آخری ارجان را بخرید چون معمولا وقتی تورهای ارجان از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی‌رسند تخفیف خوبی روی این تورها می‌دهند و تورهای لحظه آخری ارجان از جمله تورهای ارازن ارجان هستند. انتخاب دوم برای خرید تور ارزان ارجان انتخاب هتل های ارزان ارجان و پروازهای ارزان ارجان است. هتل های 3 ستاره ارجان و هتل های 2 ستاره ارجان از جمله هتل های ارزان ارجان هستند. همچنین پروازهای چارتری ارجان هم در مقایسه با پروازهای دیگر ارجان خیلی ارزانتر تمام می‌شوند. پس برای خرید تور ارزان ارجان باید پروازهای چارتری ارزان ارجان را با هتل های ارزان ارجان رزرو کنید. انتخاب سوم هم سفر به ارجان در فصل های خارج از اوج سفر است. برای خرید تور ارزان ارجان باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای ارجان نیست اقدام به سفر کنید. در فصل هایی مثل پاییز و زمستان پروازهای ارجان و هتل های ارجان خلوت هستند و به همین دلیل است که می‌توانید تورهای ارزان ارجان را خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان ارجان این است که تور زمینی ارجان را خریداری کنید. با خرید بلیط اتوبوس ارجان و یا بلیط قطار ارجان در کنار هتل های ارزان ارجان می‌توانید با تور ارزان به ارجان سفر کنید و همچنین از تماشای جاذبه هایی که در طول مسیر از ایران تا ارجان وجود دارند لذت ببرید.

قیمت تور قبرس شمالی چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت و هزینه تور ارجان فاکتور بسیار مهمی است که گردشگران این کشور به هنگام خرید تور ارجان به آن توجه می کنند ، چنانچه از متقاضیان خرید تور ارجان هستید باید بدانید که عواملی متعددی در قیمت این دسته از تور ها تأثیر گذارند ، برخی از این عوامل عبارتند از مدت زمان برگزاری تور ، نوع رزرو هتل در ارجان ، نوع تور (زمینی یا هوایی) ، وسیله نقلیه ، تعداد مقاصد ، خدمات تور و غیره. گردشگران تور ارجان باید بدانند که با در نظر گرفتن عوامل مذکور و میزان اهمیت آن ها می توانند تور مناسب و مقرون به صرفه ای را خریداری کنند ، گفتنی است که تور ارجان گستره قیمتی وسیعی دارد به این معنی که شما تورهای این مقصد را می توانید خیلی ارزان ، ارزان ، متوسط ، گران و حتی خیلی گران خریداری نمایید.

یکی دیگر از راه های خرید تور ارزان ارجان سفر به این کشور در مواقع کم گردشگر می باشد ، جالب است بدانید که قیمت تورهای گردشگری در تمامی مسیرها تا حد بسیاری تحت تأثیر میزان تقاضا هستند ، بدین صورت که قیمت تور ارجان همزمان با کاهش میزان تقاضا کاهش ، و با افزایش میزان تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین شما با سفر در زمان های کم گردشگر نظیر فصول سرد سال (زمستان و پاییز) ، ایام غیر تعطیل و ایام غیر خاص سال می توانید تور ارزان ارجان را خریداری نمایید

آفر تور قبرس شمالی چیست؟

آفرهایی که azkaraj.ir در تورهای خود می‌دهد ، راه بسیار مناسبی برای خرید تور ارزان ارجان به شمار می آیند ، ما تخفیف‌هایی را برای گردشگران تور ارجان در نظر می گیریم که شما با استفاده از آن ها می توانید تور ارجان را با قیمت کمتر خریداری نمایید ، لازم به ذکر است که میزان تور آفر ارجان در ماه های غیر توریستی و غیر تعطیلی سال افزایش می یابد.

تور قبرس شمالی لحظه آخری

تور لحظه آخری یا تور دقیقه 90 ارجان نیز نوعی از تورهای این کشور می باشند که با قیمت ارزان تری به گردشگران این شهر عرضه می شود و شما با خرید آن ها می توانید هزینه ی تور ارجان خود را کاهش دهید ، برای خرید تورهای لحظه آخری ارجان باید در لحظه آخر اقدام کنید ، بدین معنی که از فرصتی که azkaraj.ir چند روز مانده به زمان اجرای تور در اختیار گردشگران قرار می دهند استفاده کرده و تور ارجان لحظه آخری را با قیمت ارزان تر خریداری نمایید.


امتیاز مسافران به تور قبرس شمالی

امتیاز مسافران به تور قبرس شمالی


، نظرات و امتیاز خود به خدمات تور قبرس شمالی را ثبت کنیدنظرات مسافران به خدمات تور قبرس شمالی
نظری ثبت نشده است


  • جاذبه‌های گردشگری ارجان

    قبرس شمالی (به ترکی استانبولی: Kuzey Kıbrıs Türk یا KKT) با نام رسمی جمهوری ترک قبرس شمالی (به ترکی استانبولی: Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti یا KKTC) ناحیه تحت تسلط ترک‌ها در شمال قبرس است. پایتخت این ناحیه نیز به مانند کشور قبرس، میان ترک‌ها و یونانی‌ها تقسیم شده و شمال شهر نیکوزیا به نام نیکوزیای شمالی با جمعیتی ۵۰٬۰۰۰ نفر مرکز قبرس شمالی می‌باشد. این دولت پس از حمله نظامی و اشغال بخش شمالی قبرس توسط ارتش ترکیه در اوت ۱۹۷۴ شکل گرفت. از این تاریخ به بعد نیز سی هزار نیروی ارتش ترکیه در این بخش از قبرس مستقر هستند. در حال حاضر هیچ کشوری در جهان جز ترکیه این دولت را به رسمیت نمی‌شناسد.

© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ