Loading ..

تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام
ویتنام 5 روزه هر نفر بزرگسال
تور نمایشگاه سیم و کابل ویتنام
نمایشگاه سیم و کابل هانوی ویتنام 2024
1403/4/13
36,880,000 تومان $1950 +
تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi)
ویتنام 5 روزه هر نفر بزرگسال
تور نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام (Fi)
نمایشگاه مواد اولیه غذایی ویتنام 2024
1403/7/17
32,980,000 تومان $220 +
تور ویتنام
ویتنام 10 روزه هر نفر بزرگسال
تور ویتنام
تعطیلات نوروز 1403 با تور ویتنام
تکمیل ظرفیت
تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز
ویتنام 13 روزه هر نفر بزرگسال
تور پوکت ، ویتنام + کشتی کروز
بازدید از ویتنام زیبا
تکمیل ظرفیت
تور نمایشگاه کاغذ ویتنام (paper vietnam) 2024
ویتنام 5 روزه هر نفر بزرگسال
تور نمایشگاه کاغذ ویتنام (paper vietnam) 2024
نمایشگاه کاغذ هوشی مین ویتنام
تکمیل ظرفیت
تور نمایشگاه تایر و لاستیک هوشی مین ویتنام 2024
ویتنام 5 روزه هر نفر بزرگسال
تور نمایشگاه تایر و لاستیک هوشی مین ویتنام 2024
نمایشگاه تایر و لاستیک ویتنام
تکمیل ظرفیتجاذبه‌های توریستی کشور ویتنام

ویتنام یکی از زیباترین کشورهای منطقه جنوب شرقی آسیا ست. از شمال با چین و لائوس ، از غرب با کامبوج همسایه است و از شرق و جنوب به دریای شرق و اقیانوس آرام منتهی می‌شود. این کشور 86 میلیون نفر جمعیت با ۵۴ نوع نژاد گوناگون دارد. مذاهب بودیسم ، مسیحیت ، کائو دائیسم و هوائیسم در ویتنام پیروانی دارند. البته اکثر مردم در این کشور پیرو بودیسم هستند.هم اکنون تعداد زیادی از معابد و کلیساها از جمله جاذبه های گردشگری برای جهانگردان به شمار می‌روند. ویتنام سرزمین غذاهای خوشمزه نیز هست که با طعم های خاص این منطقه آماده می شوند. نوشیدنی متداول نیز دراین سرزمین معمولا از آب جوش با برگ چای ، شکوفه ، گل یا دانه گیاهان دارویی تهیه می شود. بومی‌های برخی از مناطق نیز نوشیدنی‌شان را با پختن برنج با آب تهیه می‌کند.

ها جیانگ - ها جیانگ منطقه‌ای ناهموار، دورافتاده و تماشایی است. این منطقه برخی از زیباترین مناظر کشور را در خود جای داده و مشرف به شالیزارهای برنج و دره‌های عمیقی است که در طول هزاران سال در دل کوه‌های آهکی ایجاد شده‌اند. اگر عاشق سفر با موتورسیکلت هستید، حتماً به هنگام حضور در این منطقه از گذرگاه کوآن با دیدن کنید.
سا پا - سا پا خانه‌ی اقوام مختلفی بوده و در طول سال‌های اخیر به طرز شگفت‌انگیزی رشد کرده است. درحالی‌که برخی افراد به سبب انفجار جمعیت ناشی از صنعت گردشگری از رفتن به این شهر کوهستانیِ سابقاً ساکت خودداری می‌کنند، سا پا همچنان دلایل خوبی برای بازدید دارد. توصیه‌ی ما رفتن به دهکده‌های اطراف این شهر است. به‌علاوه، اگر هوا خوب بود، حتماً از کوه فانسیپان ، بلندترین کوه منطقه‌ی هندوچین بالا بروید.
خلیج هالونگ
وقتی‌که صحبت از گردشگری در ویتنام می‌شود، باید به خلیج هالونگ اشاره کرد. ممکن است تجاری‌سازی گسترده‌ی این شگفتی طبیعی از زیبایی‌های بکر و بی‌مانند هالونگ کم کرده باشد، اما بهترین کار در اولین فرصت فرار از جمعیت فراوان است. برای این کار کافی است تا با یک تور قایقی معتبر همراه شده یا اینکه راهیِ جزیره‌ی کات با شوید. گزینه‌ی دیگر در پیش روی شما سفر به خلیج بِی تو لونگ  در همین نزدیکی است.
نها ترانگ - اگرچه نها ترانگ در مقایسه با دیگر شهرهای ساحلی در جنوب ویتنام شلوغ‌تر است، اما به‌مراتب جاذبه‌های بیشتری دارد. تفریحات بی‌شماری، ازجمله جت اسکی، موج‌سواری و حتی فلای‌ بورد ، در این شهر وجود دارد که آدرنالین را به رگ‌های ماجراجویان پمپاژ می‌کند. پس اگر به‌اندازه‌ی کافی شجاع هستید، راهی نها ترانگ شوید.


© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ