Loading ..
صفحه اول پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا

شرایط اخذ پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزا یا همان پیکاپ پاسپورت در اصطلاح به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن همراه با ویزا به متقاضی گفته می‌شود. اگرچه حضور شما برای مصاحبه یا انگشت نگاری الزامی است ولی بعد از صدور ویزا، نیازی به حضور برای الصاق ویزا نیست. در نتیجه خیلی از متقاضیان با توجه به وقت و هزینه‌ای که صرف مسافرت به کشور واسط می‌شود، ترجیح می‌دهند مدارک خود را به فرد دیگری بدهند تا به عنوان نماینده، کارهای آن‌ها را انجام دهد.


شماره تماس جهت درخواست پیکاپ ویزای کانادا

02634100 - 09129400362

انواع پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزا چیست؟

به روند ارسال گذرنامه به سفارت و بازگرداندن آن همراه با ویزا به متقاضی (پیکاپ ویزا) گفته می‌شود. با اینکه حضور فرد برای مصاحبه یا انگشت نگاری الزامی است، ولی بعد از صدور ویزا، نیازی به حضور شما در سفارت برای پیوست برچسب ویزا نخواهد بود.
در نتیجه، تعداد زیادی از متقاضیان با در نظر گرفتن وقت و هزینه‌ای که صرف مسافرت به کشور واسط می‌شود، ترجیح می‌دهند مدارک خود را به یک موسسه مهاجرتی معتبر بدهند تا به عنوان نماینده قانونی، کارهای آن‌ها را انجام دهد.
به بیانی دیگر، زمانی که جواب قبولی درخواست ویزا از طریق ایمیل به دست متقاضی می‌رسد، فرد ایرانی ملزم است به دلیل بسته بودن شعبه سفارت در ایران، یک بلیط پرواز رفت و برگشت وهتل را برای کشور واسط خریداری کرده و با در دست داشتن پرینت ایمیل و پاسپورت خود به سفارت کشور مورد نظر مراجعه نماید تا در نهایت برچسب ویزا به گذرنامه وی پیوست شود.
اما با پیدایش خدمات پیکاپ ویزا، دیگر نیازی به این کارها نبوده و می‌توان با صرف زمان و هزینه بسیار کمتر، برچسب ویزا و پاسپورت را در داخل ایران تحویل گرفت!
پیکاپ ویزا و یا پیکاپ پاسپورت خدمتی است که برای برخی از کشورهای خاص و معتبر نظیر آمریکا، انگلیس و کانادا در ایران کاربرد داشته و موجب سرعت‌بخشی به امور مهاجرتی شما می‌شود. یعنی اگر نیاز به ویزای شنگن کشورهای اروپایی از داخل ایران داشته باشید، به دلیل فعالیت سفارت این کشورها در ایران نیازی به استفاده از پیکاپ ویزا ندارید و یا می‌توانید از سرویس VIP اغلب کارگزاری‌های خدمات ویزا از جمله وی اف اس گلوبال و یا ویزامتریک استفاده کنید؛ اما این موضوع برای ویزای کشورهایی مثل آمریکا یا کانادا که دارای سفارت فعال در ایران نیستد کاملاً متفاوت است!


مراحل درخواست پیکاپ ویزای کانادا

مراحل درخواست از این قرار است که فرد می‌تواند برای مثال از خدمات پیکاپ ویزای ما استفاده کرده و با عقد قرارداد و تعیین نماینده قانونی، پرینت ایمیل جواب سفارت و اصل پاسپورت را در اختیار نماینده گذاشته و در مدت زمانی کوتاه به نتیجه دلخواه یعنی دریافت ویزا و پاسپورت در داخل ایران (بدون نیاز به سفر و اقامت در کشور واسط) دست پیدا کند. ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت مستلزم اخذ مجوزهای قانونی از پلیس مهاجرت است و هر موسسه مهاجرتی قادر به انجام آن نیست؛ چون در حالت عادی به همراه داشتن تعداد زیادی پاسپورت توسط افراد متفرقه منع قانونی داشته و صاحبان پاسپورت‌ها را نیز با مشکلاتی مواجه می‌سازد. مراحل بعدی این پروسه کاملاً بر عهده شرکت بوده و در اولین فرصت مناسب، نسبت به ارسال مدارک متقاضی به سفارت و بازگرداندن پاسپورت دارای ویزا به شهر مورد نظر متقاضی اقدام می‌شود. اخیراً این شرکت پروازهای اختصاصی خود برای خدمات پیکاپ ویزا در کشور ترکیه را به 3 پرواز منظم در هفته افزایش داده تا از این طریق موجب تسریع روند پیکاپ ویزا از کشور مقصد شده و با بالاترین کیفیت و کمترین زمان ممکن، گذرنامه و ویزا را در اختیار متقاضی در داخل ایران قرار دهد. پیکاپ ویزای کانادا : دپارتمان پیکاپ ویزای پرواز نقره‌ای پارسیان با بهره‌مندی از یک تیم اجرایی متخصص و مجرب و داشتن چندین دفتر و کارگزاری برون‌مرزی، برترین خدمات پیکاپ ویزای کانادا را به متقاضیان ایرانی ارائه می‌نماید. این در حالی است که انجام صفر تا صد انواع ویزای کانادا یکی از خدمات اصلی این موسسه به شمار می‌آید و مکمل بسیار خوبی برای پیکاپ ویزا و انجام کامل پروسه سفر و یا مهاجرت محسوب می‌شود. در حال حاضر خدمات پیکاپ ویزای کانادا، سفارت‌های این کشور در ترکیه و امارات را پوشش می‌دهد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر آدرس و اطلاعات کامل سفارت کانادا در کشورهای همسایه را مطالعه بفرمایید. پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه : در روند پیکاپ ویزای کانادا از ترکیه کارشناسان دپارتمان پیکاپ نیلگام پاسپورت متقاضی را از طریق پروازهای اختصاصی پیکاپ به سفارت کانادا در آنکارا ارسال کرده و پس از انجام مراحل اداری، گذرنامه مهرخورده و دارای ویزا را با اولین پرواز به تهران (یا سایر شهرها) بازمی‌گردانند تا تحویل متقاضی گردد. با اینکه نمی‌توان زمان دقیقی برای ارائه خدمات پیکاپ تعیین نمود، ولی با توجه به انجام صفر تا صد مراحل کار و داشتن 3 پرواز منظم در هفته، شرکت ما سریع‌ترین خدمات را در زمینه پیکاپ پاسپورت در کشور ارائه می‌دهد. پیکاپ ویزای کانادا از کشور ترکیه در 2 شهر اصلی استانبول و آنکارا (به درخواست مشتری) انجام می‌گیرد و با انجام امور اداری توسط سفارت کانادا در کشور واسط، گذرنامه دارای مهر و ویزا در اسرع وقت در داخل ایران به شما تحویل داده می‌شود. پیگیری پیکاپ ویزا : پیگیری پیکاپ ویزا در مجموعه ما به سهولت قابل انجام است. تنها کافیست تا با کارشناسان ما تماس گرفته و کد ملی و شماره قرارداد خود را ارائه نمایید تا شما را در جریان آخرین تغییرات وضعیت پیکاپ ویزا و پاسپورت تان قرار دهیم. البته کارشناسان دپارتمان پیکاپ ویزای این موسسه نیز به طور مستمر شما را از طریق پیامک در جریان روند پیکاپ پاسپورت قرار داده و در صورت آماده بودن گذرنامه و ویزای پیوست شده، سریعاً آن را برای شما ارسال خواهند کرد.


شماره تماس جهت درخواست پیکاپ ویزای کانادا

02634100 - 09129400362

مدارک مورد نیاز برای پیکاپ ویزای کانادا

ویزای مهاجرتی :

  • پاسپورت معتبر و دارای امضا
  • پرینت ایمیل سفارت
  • تکمیل صفحه آخر ایمیل سفارت (شامل نام کوچک متقاضی، قد، رنگ چشم، ایمیل، آدرس و شماره تلفن)
  • دو قطعه عکس ۵*۷ (که یک قطعه از آن مهر محل عکاسی را داشته باشد)
  • فرم وکالت

ویزای غیر مهاجرتی :

  • پرینت ایمیل سفارت
  • پاسپورت معتبر و دارای امضا
  • رسید انگشت نگاری VAC
  • فرم وکالت

فرم درخواست ارزیابی پیکاپ ویزای کانادا

شماره تماس جهت درخواست پیکاپ ویزای کانادا

02634100 - 09129400362تورهای نمایشگاهی

تورهای نمایشگاهی کانادا لحظه آخری با بهترین قیمتپرسش و پاسخ درباره پیکاپ ویزای کانادا


، پرسش‌های خود در درباره پیکاپ ویزای کانادا را ثبت کنیدپرسش‌های متداول درباره پیکاپ ویزای کانادا


پرسش ؟ سلام نامه پاسپورت ریکوست ما رسیده ولی در هیچ قسمت اشاره ای به انگشت نگاری نشده. فقط اشاره شده نامه + عکس + پاسپورت های معتبر را ارسال کنیم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که باید چکار کنیم؟
پاسخ سلام؛ وقتی به شما این نامه ارسال شده یعنی انگشت نگاری انجام شده پروندتون بررسی شده و الان ویزا شدید. پاس هاتون برای پیکاپ باید ارسال کنید به یکی از سفارت های کشور های همسایه که از تاریخ نامه تا یک ماه بیشتر مهلت ارسال ندارید.

پرسش ؟ سلام خسته نباشید اگر پاسپورتی که ویزا توش باشه اعتبارش تموم بشه ولی تاریخ ویزا هنوز معتبر باشه با گرفتن پاسپورت جدید میشه وارد کانادا شد یا ویزا هم خود بخود باطل میشه؟ آیا راهی داره که ویزا به پاس جدید منتقل بشه یا لزومی نداره؟
پاسخ سلام به محض ابطال اعتبار ، ویزا از اعتبار ساقط میشه و باید درخواست مجدد ویزا بدید

پرسش ؟ سلام پیکاپ ویزا در حال حاضر چقدر طول میکشه و هزینه اش چقدره؟
پاسخ سلام حدود یک ماه زمان می‌بره و برای اطلاع از هزینه اش با شماره 02634100 در ارتباط باشید

پرسش ؟ سلام خسته نباشید میخواستم بپرسم شما فرم و مدارک پاسپورت کانادا رو به سفارت در استانبول می‌برید و بعد آیا پاسپورت را تحویل میگیرید بیارید؟ هزینه را لطفا بگین ممنون
پاسخ سلام درخواست شما آنلاین ثبت و رزرو میشه بعد از اون شما باید برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر وک برید که اون رو هم خودمون انجام میدیم. بعد از اینکه ویزاتون تایید شد، پیکاپ پاسپورتتون رو انجام میدیم. هزینه ویزا 420 دلار اما هزینه پیکاپ جداگانه هستش.

پرسش ؟ سلام مراحل ویزای من تموم‌ شده و‌ تا چند وقت دیگه احتمالا پاس ریکوست میاد ، اما برگه انگشت نگاری رو پیدا نمیکنم چیکار باید انجام بدم؟
پاسخ سلام نیازی به برگه انگشت نگاری نخواهید داشت نگران نباشید.

پرسش ؟ پروسه پیکاپ ویزای کانادا چه مدن زمان طول میکشه؟ (از زمان ارسال تا زمان تحویل)
پاسخ سلام پروسه پیکاپ ویزای کانادا حداقل 2 تا 3 هفته زمان می‌برد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر ، می‌توانید با کارشناسان ما در پرواز نقره‌ای در تماس باشید.

پرسش ؟ "پاکت تصمیم پردازش شده شما از مرکز درخواست ویزای کانادا جمع آوری شده است" به چه معناست؟ بعد از این مرحله چه خواهد شد؟
پاسخ سلام به این معنی است که پاکت تصمیم‌گیری نتیجه درخواست شما در مرحله نهایی‌سازی و آماده‌سازی برای تحویل به پست است. این پاکت باید طی یک تا دو هفته به دست شما برسد تا با باز کردن شخصی آن از نتیجه نهایی درخواست ویزا از سوی سفارت مطلع شوید.

پرسش ؟ سلام بین کشور هایی که برای پیکاپ میشه اقدام کرد برای دریافت سریع تر پاسپورت کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
پاسخ سلام به طور کلی شلوغی یا خلوتی مراکز انگشت نگاری و عکس بیومتریک کانادا در زمان ارزیابی و نتیجه ویزا تاثیرگذار نیست ، اما اگر منظورتان به تعداد مراجعه کنندگان و صف متقاضیان است ، کشورهای ارمنستان و امارات در شرایط بهتری هستند.کانادا

کانادا کشوری است پهناور با مردمی مهربان، شهرهایی زیبا و مناظر طبیعی متنوع و فوق‌العاده، از کوهستان های پر برف‌و‌یخ یوکان، سواحل شرقی و کوهستان‌های کلگری گرفته تا جنگل‌های بارانی ونکوور. برای آشنایی با جاذبه‌های گردشگری  و راهنمای میانگین هزینه‌ها در سفر به کانادا این کشور زیبا، با ما همراه باشید. کانادا کشوری است که جاذبه‌های گردشگری طبیعی متنوع و بی‌نظیری دارد و مقصد ایده‌آلی برای همه‌ی سلیقه‌ها است. کانادا به معنای واقعی کلمه، بهشتی برای عاشقان طبیعت است. این راهنمای سفر به شما کمک می‌کند که برای سفر به این کشور دیدنی و فوق‌العاده، برنامه‌ریزی کنید.

مذهب رسمی کانادا :

کانادا کشوری است که دین رسمی ندارد؛ بنابراین فرهنگ ها و ادیان مختلفی در آن وجود دارد. بسیاری از ساکنین کانادا ادعا می کنند که مسیحی هستند. در واقع بزرگترین دین در کانادا مسیحیت است. زیرا بیشترین پیروان آن کاتولیکهای رومی هستند. به دلیل مهاجرت افراد زیادی از خاورمیانه، آفریقا و آسیا جوامع بودایی، سیک، هند و مسلمان در آن گسترش یافته است. فرهنگ های مذهبی منحصر به فردی مانند ایمان بهایی، کلیسای انجنیری، یهودیت، قبطیان، ادیان ملل اول و … در کانادا وجود دارند.

زبان کشور کانادا :

قبل از سال ۱۹۵۰ میلادی، زبان غالب کسب و کار، دولت و فرهنگ این کشور زبان انگلیسی بود. بنابراین شهروندان انگلیسی زبان کانادا عمده منصب‌های مهم کشور را در دست داشتند و در عین حال، ساکنین فرانسوی زبان استان کبک از این موهبت تقریباً بی بهره ماندند. در اوایل سال ۱۹۶۰ میلادی، وضعیت زبان در کانادا تغییر کرد و افراد فرانسوی زبان کبک خواستار برابری حقوق شهروندی و اجتماعی شدند. بنابراین نخست وزیر دولت وقت کشور کانادا، قانون زبان رسمی کانادا را در سال ۱۹۶۹ برای مسائل زبان در کانادا ایجاد کرد.

به واسطه این قانون، کشور کانادا به طور رسمی به عنوان کشور دو زبانه (bilingual) معرفی شد. با توجه به وضع این قانون، شهروندان انگلیسی و فرانسوی زبان می‌توانند از شرایط، قوانین و امتیازات به طور یکسان بهره‌مند شوند. بنابراین فرانسوی زبان‌های کانادایی توانستند از تمامی خدمات دولت به هر دو زبان در کانادا استفاده کنند. بخش اعظمی از شهروندان کانادایی که جمعیتی حدود ۱۷.۲ میلیون نفر یعنی حدود ۵۰ درصد از جمعیت کشور، زبان انگیسی را تنها زبان رسمی کانادا می دانند. درصد کمتری از جمعیت نیز کانادایی- فرانسوی هستند که حدود ۹۰ درصد آن ها در استان کبک زندگی می‌کنند؛ ۳.۸ میلیون نفر از ساکنین کبک به زبان فرانسوی صحبت می کنند و اصلی‌ترین زبان در کانادا برای آنها زبان فرانسوی است.

باقی جمعیت کانادا حدود ۳.۲ میلیون نفر در کبک به هر دو زبان فرانسوی و انگلیسی صحبت می کنند؛ همچنین اقلیت شهروندان فرانسوی زبان این کشور علاوه بر استان کبک در دیگر استان‌های مانیتوبا (۱٫۶ درصد)، انتاریو (۲٫۴ درصد) و نیو برونزویک (۲۹ درصد) نیز اقامت دارند. با این تفاسیر باز هم نمی‌توان گفت که زبان کانادا تنها محدود به انگلیسی و فرانسوی است؛ بر طبق آخرین آمار ارائه شده زبان در کانادا حدود ۷.۶ میلیون شهروند کانادا از دیگر زبان‌های غیر رسمی استفاده می کنند که مشهورترین آنها زبان‌های پنجابی و اسپانیایی، ماندارین و کانتونی چینی، عربی، تاگالوگ فیلیپینی و فارسی است. از سال ۲۰۱۱ تاکنون با افزایش مهاجران زیادی به کشور کانادا و استفاده از زبان‌های بومی در کنار انگلیسی و فرانسوی، زبان تاگالوگ (۳۵ درصد)، زبان عربی (۳۰ درصد)، زبان فارسی (۲۶٫۷ درصد)، هندی (۲۶٫۱ درصد) و اردو (۲۵ درصد)، بیشترین رشد زبان در کانادا را داشته‌اند.

جاذبه های گردشگری و دیدنی کانادا :

پل معلق CAPILANO کانادا :

پل معلق کاپیلانو یکی از پربازدیدترین جاذبه های توریستی کلمبیای بریتانیایی در ونکوور است. دلیل آن نیز بسیار ساده است زیرا دیدنی های فراوان و فعالیت های زیادی برای انجام دارد. در فاصله ی بسیار کمی دورتر از شلوغی های ونکوور، خواهید توانست در مخلوطی از ماجراجویی، تاریخ کهن و فرهنگی که این پل در خود جای داده غرق شوید و زندگانی مردم کلمبیایی را با تمام وجود حس نمایید.

شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا نام کاپیلانو برای آن انتخاب شده است. جالب است بدانید که در سال های ۱۸۰۰ میلادی آشپزی در منطقه زندگی می کند که نامش Kia’palano بود. ترجمه نام او به فارسی می شود رودخانه زیبا، نام او را برای این منطقه انتخاب کردند که در گذر زمان برای راحتی به کاپیلانو تغییر یافت.

خلیج فاندی در کانادا :

کف اقیانوس قدم بزنید، از غارهای دریایی دیدن کنید و از صخره‌های شاهکار خلیج فاندی عکس بگیرید. این خلیج در اطراف سواحل نیو برانزویک (New Brunswick) و نوا اسکوشیا (Nova Scotia) است. جزر و مد، روزی دو بار خلیج فاندی را خالی از آب می‌کند و باعث می‌شود شما بتوانید در آن قدم زده، از غارهای آن جا دیدن کنید و از صخره‌های آن جا لذت ببرید. خلیج فاندی دارای بالاترین میزان جزر و مد در دنیا است، طوری که در یک جزر و مد خفیف سطح آب حدود ۱۶ متر کاهش پیدا می‌کند. واقعا دیدن این صحنه لذت‌بخش است که میلیاردها تن آب از خلیج ناپدید شود و بعد از چند ساعت دوباره به جای خود بازگردد. وقتی ماه کامل است به آن جا بروید تا بالاترین میزان جزر و مد را ببینید.

آبشار نیاگارا در کانادا :

آبشار نیاگارا یکی از معروف ترین و زیباترین آبشارهای جهان می باشد. نواحی پیرامونی این آبشار، به اندازه ای سرسبز و زیبا هستند که با وجود اجرای چندین پروژه عمرانی در منطقه نیاگارا، باز هم امکان تبدیل به یکی از زیباترین مکان های توریستی دنیا را دارد و این منطقه فوق العاده برای توریستها جذاب است. این آبشار فوق‌العاده زیبا سالانه میلیون‌ها گردشگر را به سمت خود جذب می‌کند. به دلیل حجم باورنکردنی آب و جریان قوی که از آبشار نیاگارا می‌گذرد، از آن به‌عنوان منبع برق‌آبی هم استفاده می‌شود.© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ