Loading ..

تور بارسلون ، رم و پاریس
فرانسه 11 روزه هر نفر بزرگسال
تور بارسلون ، رم و پاریس
بازدید از کشورهای اروپایی
1403/3/27
38,700,000 تومان €2390 +
تور فرانسه
فرانسه 6 روزه هر نفر بزرگسال
تور فرانسه
بازدید از پاریس زیبا
1403/4/1
49,980,000 تومان €2390 +
تور پاریس فرانسه
فرانسه 8 روزه هر نفر بزرگسال
تور پاریس فرانسه
بازدید از شهر عشاق
1403/4/15
49,990,000 تومان €1990 +
تور فرانسه و ایتالیا
ایتالیا 10 روزه هر نفر بزرگسال
تور فرانسه و ایتالیا
بازدید از پاریس و رم
1403/4/16
83,290,000 تومان €2990 +
تور اسپانیا ، فرانسه و ایتالیا
فرانسه 11 روزه هر نفر بزرگسال
تور اسپانیا ، فرانسه و ایتالیا
بازدید از اروپا
1403/5/11
32,880,000 تومان €2690 +
تور فرانسه ، اسپانیا و قطر
فرانسه 8 روزه هر نفر بزرگسال
تور فرانسه ، اسپانیا و قطر
تعطیلات خرداد 1403 با تور اروپا و قطر
1403/5/20
33,500,000 تومان €2690 +
تور فرانسه
فرانسه 8 روزه هر نفر بزرگسال
تور فرانسه
بازدید از پاریس زیبا
1403/5/26
49,890,000 تومان €2390 +
تور فرانسه ، اسپانیا و ترکیه
اسپانیا 12 روزه هر نفر بزرگسال
تور فرانسه ، اسپانیا و ترکیه
تعطیلات تابستانی 1403 با تور اروپا
1403/6/10
49,900,000 تومان €2790 +
تور پاریس ، بارسلون و رم
اسپانیا 11 روزه هر نفر بزرگسال
تور پاریس ، بارسلون و رم
اروپا گردی
1403/6/24
30,980,000 تومان €2490 +
تور نمایشگاه عینک پاریس
فرانسه 4 روزه هر نفر بزرگسال
تور نمایشگاه عینک پاریس
نمایشگاه عینک پاریس
1403/7/7
27,680,000 تومان €2270 +
تور نمایشگاه تجهیزات حمام پاریس فرانسه (Ideobain) 2024
فرانسه 7 روزه هر نفر بزرگسال
تور نمایشگاه تجهیزات حمام پاریس فرانسه (Ideobain) 2024
نمایشگاه تجهیزات حمام پاریس فرانسه (Ideobain)
1403/7/7
32,980,000 تومان €2290 +
تور نمایشگاه صنعت ساختمان پاریس فرانسه (BATIMAT) 2024
فرانسه 6 روزه هر نفر بزرگسال
تور نمایشگاه صنعت ساختمان پاریس فرانسه (BATIMAT) 2024
نمایشگاه صنعت ساختمان پاریس فرانسه (BATIMAT)
1403/7/8
34,880,000 تومان €2290 +جاذبه‌های توریستی کشور فرانسه

پاریس به عنوان پایتخت فرانسه ، بیش از ۲۰۰۰ سال است که یکی از مهمترین شهرهای توریستی و گردشگری جهان شناخته می‌شود. گاهی آن را “شهر عشق” و “شهر نور” هم صدا می زنند. پاریس امروزه یکی از مراکز برجسته جهان برای کسب و کار ، مد ، سرگرمی ، هنر و فرهنگ است. این شهر تنها شهری است که بدون اینکه به آنجا رفته باشیم برایمان آشناست.
شهر رویایی پاریس زادگاه عشق و عاشقی ، رمان و فیلم های درام و عاشقانه است. به قول اروپایی ها ، این شهر یک موزه بصری است: از برج ایفل ، سمبل آشنای پاریس گرفته تا شانزلیزه که بهشت مد است ، تا کلیسای مرموز و افسانه‌ای نوتردام ، تا رود پر آب سن و کاخ باشکوه ورسای و… این شهر را به یکی از دیدنی ترین شهرهای دنیا تبدیل کرده است. جاذبه ها و جاهای دیدنی پاریس تمام نشدنی است.

برج ایفل از مشهورترین جاهای دیدنی پاریس (Eiffel Tower): بازدید از نماد منحصر به فرد پاریس اولین کاری است که بیشتر توریست ها بعد از رسیدن به پاریس انجام می دهند. برج ایفل با ارتفاع بیش از ۱۰۰۰ فوت (۳۲۴ متر) در پارک قهرمانی مریخ قرار دارد. این ساختار آهنی برای نمایشگاه جهانی و یادبود صدمین سال انقلاب فرانسه در سال ۱۸۸۹ توسط “گوستاو ایفل” ساخته شد. برج ایفل یکی از جذاب ترین جاهای دیدنی پاریس است. شما می توانید هم در شب و هم در روز عکسهای زیبایی از برج بگیرید. می توانید برای بالا رفتن از برج از آسانسور استفاده کنید. البته تا طبقه دوم را می توان با پله رفت. در بالای برج دیدگاه های باور نکردنی از پاریس را تماشا خواهید کرد و می توانید در یکی از بهترین رستوران های پاریس که در برج قرار دارد غذا میل کنید.

موزه لوور (The Louvre): موزه لوور اولین موزه در لیست پر بازدیدترین موزه های جهان و جاهای دیدنی پاریس قرار دارد. موزه لوور در کاخ لوور قرار گرفته که نماد آن یک هرم شیشه‌ای معروف است. موزه لوور شامل مجموعه ای بیش از ۱ میلیون اشیاء است. این موزه دارای برخی از معروف ترین آثار هنری جهان مثل “مونا لیزا” ، “برده در حال مرگ” اثر میکل آنژ ، مجسمه یونانی “ونوس میلو” و تکه‌هایی از تخت جمشید و کتیبه‌ داریوش از کاخ آپادانای شوش می باشد. دیگر آثار مشهور موجود در این موزه شامل آپارتمان های عجیب و غریب ناپلئون سوم ، کد باستانی “حمورابی” ، آثار باستانی مصری و نقاشی های معروف که توسط اشخاص بزرگی مثل رامبراند و روبنس خلق شده است ، می باشد.

طاق پیروزی (Arc de Triomphe): یکی از مشهورترین جاهای دیدنی پاریس طاق پیروزی است. طاق پیروزی در سال ۱۸۰۶ میلادی به عنوان یادبودی برای نبردهای پیروزمندانه ناپلئون بناپارت ساخته شد. آرک دو تریومف با ارتفاع ۵۰ متری و عرض ۴۵ متری بزرگترین طاق جهان است. طاق پیروزی یادآور سربازانی است که جان خود را در راه فرانسه فدا کرده‌اند. روی دیوارهای طاق نام فرمانده‌های ارتش فرانسه وهمچنین اشکال مردان و زنان که برهنه در حال مبارزه با ارتش آلمان هستند حک شده است. زیر طاق آرامگاه یکی از سربازان گمنام جنگ جهانی اول است که به یادش همیشه آتشی در آنجا روشن می شود. این بنا در میدان «شارل دوگل» و در انتهای غربی شانزه‌لیزه قرار گرفته و مرکز محور تاریخی پاریس محسوب می‌شود.

کلیسای افسانه‌ای نوتردام (Notre-Dame de Paris): اگر به پاریس سفر کنید و از کلیسای نوتردام دیدن نکنید سفرتان کامل نخواهد شد! کلیسای نوتردام با ارتفاع بیش از ۱۲۰ متر با دو برج بلند و یک منار مخروطی شکل ، به کلیسایی شگفت انگیز تبدیل شده است که نمونه ای عالی از معماری گوتیک فرانسه را به نمایش می گذارد. ساختن این کلیسا دو قرن طول کشید و زمانی بزرگترین کلیسای اروپا بود. بزرگترین ناقوسش ۱۳ تن وزن دارد و سالی چند بار ، از جمله در ۱۱ نوامبر ، سال‌روز پایان جنگ جهانی اول ، به صدا در می‌آید.
با قدم گذاشتن در این شاهکار قرن شانزدهم ، پنجره های درخشان الهام بخش ، کنده کاری های گوتیک ، مجسمه های زیبا و مجموعه‌ای از آثار ، حس تحسین شما را برمی انگیزد. این کلیسای باشکوه در قلب پاریس و در کنار رود زیبای سن قرار دارد. نام کلیسا و فضای عجیب و جادویی‌اش بی‌اختیار ما را به یاد گوژ‌پشت نتردام ویکتور هوگو می‌اندازد؛ ناقوس‌زنی که زمانی در برج‌های دوقلوی ۶۹‌متری این کلیسا زندگی می‌کرده است!

کلیسای سکره کور یا قلب مقدس (Sacré-Cœur): یکی از قابل توجه ترین جاهای دیدنی در پاریس ، کلیسای سکره کور با گنبد سفید رنگ و زیبایش است. این مکان خیره کننده در بالاترین نقطه شهر ، بر روی تپه مون‌مارتر قرار دارد و سالانه توجه گردشگران زیادی را به معماری سنگ مرمر و فضای داخلی پر زرق و برق خود جلب می کند. در این کلیسا می توانید از موزاییک های طلا ، پنجره هایی با شیشه رنگی و یکی از بزرگترین ساعت های جهان دیدن نمایید.
علاوه بر این ، سکره‌ کور با داشتن بزرگترین ناقوس فرانسه به وزن ۱۹ کیلوگرم و گنبد مرکزی به ارتفاع ۸۳ متر ، جزء یکی از شگفتی های پاریس است. با بالا رفتن از ۲۳۴ پله‌ی مارپیچ ، به این گنبد زیبا می رسید و از آنجا می‌توانید پانورامای ۳۰ کیلومتری از پاریس را ببینید.

باغ لوکزامبورگ (Jardin du Luxembourg): از دیگر جاهای دیدنی پاریس که در این لیست قرار می گیرد باغ لوکزامبورگ است. باغ لوکزامبورگ دومین باغ بزرگ در شهر پاریس است. توریست ها می توانند در این باغ اتراق کنند یا در میان چمن های زیبای باغ قدم بزنند. دو طرف گذرگاه باغ ، مجسمه‌های شاهزادگان ، ملکه‌ها و زنان مشهور فرانسه قرار دارد. در داخل باغ نیز اپراهایی برای عموم مردم اجرا می‌شود. در این باغ زیبا برای تفریح و سرگرمی بازدیدکننده ها مسیرهای پیاده روی و دویدن ، زمین های تنیس و تجهیزات تناسب اندام قرار داده شده است. کودکان هم می توانند در یک زمین بازی بزرگ مشغول بازی شوند ، با اسب های پا کوتاه (پونی) اسب سواری کنند ، نمایش عروسکی ببینند و در حوضچه وسط باغ با قایق های بادبانی سرگرم شوند.

خیابان شانزه‌لیزه (Champs-Élysées): از معروف ترین جاهای دیدنی پاریس که آرزوی هرکس قدم گذاشتن در آن است خیابان شانزه لیزه است. شانزه‌لیزه خیابانی که با درخت خط کشی شده است معروف ترین خیابان در پاریس و حتی به عنوان زیباترین خیابان جهان هم شناخته می شود. طول این خیابان بیش از یک مایل است. بلوار شانزه‌لیزه طاق پیروزی و میدان کنکورد را به هم متصل می کند. زندگی در مراکز خرید اطراف شانزه‌لیزه جریان دارد. این خیابان پوشیده از رستوران ها ، بوتیک های مجلل ، موزه ها و کلوب های شبانه است.

کاخ ورسای از معروف ترین جاهای دیدنی پاریس (Palace of Versailles): کاخ ورسای کار خود را به عنوان مکانی برای شکار سلطنتی آغاز کرد ، اما کمی بعد به دادگاه پادشاه تبدیل شد. کاخ ورسای یکی از پربازدیدترین جاهای دیدنی پاریس است. بازدیدکنندگان برای دیدن باغ های با شکوه و تالار آیینه که با ۳۵۷ آیینه ۱۷ طاق را تزئین کرده است به این کاخ می آیند. کاخ ورسای در دوران انقلاب فرانسه محل سکونت سلطنتی بود و در حال حاضر موزه تاریخ فرانسه است.

کلیسای سن چاپل (Sainte-Chapelle): کلیسای سن چاپل در میان بهترین دستاوردهای معماری گوتیک قرار می گیرد و دارای قدیمی ترین شیشه های رنگ آمیزی شده در پاریس است. این کلیسا به دستور پادشاه لویی نهم ملقب به سنت لویی برای نگهداری مجموعه آثار عتیقه‌ ساخته شد. این آثار شامل تاج خار مسیح ، قطعاتی از صلیب عیسی مسیح و قطراتی از خون مسیح می شود که سنت لویی از امپراطور فقیر قسطنطنیه به دست آورده بود.
بیشتر این آثار در طی انقلاب کبیر فرانسه گم شدند ، اما برخی از این آثار و عتیقه جات تا کنون نیز باقی مانده‌اند و می‌توانید آن‌ها را در خزانه نوتردام مشاهده کنید. بهترین زمان برای بازدید از این کلیسا هنگام غروب خورشید است ، اما اگر دوست ندارید در صفی طولانی منتظر بمانید بهتر است در طول هفته و هنگام صبح به کلیسا مراجعه کنید.

پل الکساندر سوم (Pont Alexandre III): در شهری که عشق در آن حکومت می کند ، چه چیزی می تواند عاشقانه تر از پل الکساندر سوم باشد؟ پلی که در پاریس از عجیب و غریب ترین جاهای دیدنی پاریس به نظر می رسد. این پل تک قوس فولادی که از رود سن عبور می کند ، به نام تزار روسیه شناخته می شود ، و ارتباط دهنده بین خیابان شانزه‌ لیزه ، هتل اینولید و برج ایفل است. تماشای این پل درست مثل آن است که به یک گالری هنری رفته باشید. چراکه معروف ترین مجسمه سازان فرانسه مجسمه های روی پل از جمله مجسمه اسب بالدار ، حوری ها و کودکان زیبا را ساخته اند.

دیزنی لند پاریس (Disneyland Paris): اگر نمی توانید به دیزنی لند اصلی در لس آنجلس بروید ، از پر بازدیدترین پارک تفریحی در اروپا ، یعنی دیزنی لند پاریس دیدن کنید!. دیزنی لند پاریس با سواری های جذابش ، بیش از یک پارک تفریحی است. این پارک همچنین شامل هتل ها ، مراکز خرید و زمین گلف می باشد. در سال ۱۹۹۲ ، دیزنی لند پاریس به دومین پارک دیزنی خارج از آمریکا تبدیل شد. دیزنی لند حدود ۳۰ کیلومتر دورتر از مرکز پاریس قرار گرفته است. استدیو پارک والت دیزنی هم در سال ۲۰۰۲ در این مکان شروع به کار کرد.

میدان کنکورد (Place de la Concorde): از دیگر جاهای دیدنی پاریس میدان کنکورد است که دیدنش رایگان است. در انتهای شرقی خیابان شانزه‌لیزه میدان کنکورد را مشاهده می کنید ، بزرگترین میدان در پاریس با چشم اندازی فوق العاده از هر جهت. در این میدان بود که پادشاه فرانسه ، لویی نهم ، ماری آنتوانت و بسیاری دیگر در طول انقلاب فرانسه گردن زده شدند.

کشتی کروز در رود سن (seine cruise): رودخانه سن مسیری نزدیک به ۸۰۰ کیلومتر از فرانسه به سمت انگلیس دارد. کشتی کروز در این رودخانه از رویایی ترین جاهای دیدنی پاریس به حساب می آید. کشتی کروز سن از زیر پلهای متعددی در پاریس عبور می کند. با سوار شدن به این کشتی بسیاری از جاهای دیدنی پاریس از جمله موزه لوور ، کلیسای نوتردام و برج ایفل را تماشا خواهید کرد. کشتی کروز سن چیزی حدود یک ساعت طول می کشد ، اما یک ساعت جادویی! تجربه کشتی کروز سن در شب هم بسیار زیبا و به یادماندنی است.

کاخ گارنیه (Palais Garnier): معمار “شارل گارنیه” ، زمانی که کاخ گارنیه را در قرن نوزدهم طراحی کرد ، هیچ جزئیات زیبایی نداشت. شاید به همین دلیل است که این بنا گران قیمت ترین ساختمان در آن دوره بوده است. ظرفیت این کاخ نزدیک به ۲۰۰۰ نفر است و اکنون به عنوان خانه اپرای ملی پاریس شناخته می شود.

پانتئون (Pantheon): پانتئون مکانی است که شهروندان مشهور فرانسوی در آنجا دفن شده اند. این مکان بعد از پانتئون در رم طراحی شد. پانتئون در اصل یک کلیسا بود که به سنت ژنویو و آثارش اختصاص یافته بود. این کلیسا به سبک نئوکلاسیک به دستور پادشاه لوئی پانزدهم بازسازی شد ، تا برای بهبودش از یک بیماری خطرناک از خدا تشکر کند. در طول انقلاب فرانسه به مقبره شهیدان این انقلاب تبدیل شد. از جمله کسانی که در اینجا دفن شده اند می توان: ولتر ، ویکتور هوگو و ماری کوری را نام برد.


© 2024 - 1403 کلیه حقوق این وب‌سایت محفوظ و متعلق به از کرج می‌باشد.

درخواست مشاوره از طریق واتساپ